Завідуюча нашим садочком – Поліщук Oлена Євгенівна.

Заведующая садом Полищук Елена Евгеньевна Має педагогічний стаж більше 28 років. У 1995 році закінчила ХНПУ ім. Г.С. Сковороди, факультет "Педагогіка і психологія дошкільна", спеціальність "Викладач дошкільної педагогіки і психології". Закінчила навчання на факультеті "Управління навчальним закладом". Олена Євгенівна - енергійна і активна - справжня господиня дитячого саду, яка очолює творчий, молодий колектив.

Все починається з любові. Професія педагога в цьому не виняток. Любов до дитини - основа педагогічного досвіду та майстерності, а відповідна любов дітей, їх довіру до дорослого - найвища нагорода педагогу. Наш дитячий сад - затишний, милий дім для допитливих хлопчиків та дівчаток. Якщо ви зайдете туди, то відчуєте атмосферу тепла і затишку. Вас зустрінуть красиві, щасливі, розумні діти і талановиті педагоги, які навчають своїх вихованців грати, співати і танцювати, посміхатися і спілкуватися один з одним, працювати і бути уважними та терплячими, жити в ладу з самими собою. Кожен день дитячий сад зустрічає понад 100 дітлахів. Тут їх чекає маса сюрпризів і пригод.

З повагою, Олена Євгенівна

Вихователь-методист нашого садочка – Шарова Галина Михайлівна.

Має педагогічний стаж більше 25 років. Закінчила ХГПІ, факультет "Дошкільна педагогіка", спеціальність "Вихователь дошкільних закладів".

Господиня медичного кабінету, процедурної і ізолятора - Котовська Інна Олександрівна

Прививки, закаливание, питание детей, измерение роста и веса детей - повседневные заботы нашей старшей медицинской сестры

Завідуюча господарством – Надиршина Ріта Анатоліївна.

У завхоза дел не мало,
Чтобы нашим малышам
В садике уютней стало,
Нужно быть и тут, и там!

Наші повари –  Ключка Алла Анатоліївна, Завізіон Тетяна Олександрівна.

Над тим, щоб страви для дітей були не лише смачними, а й корисними, красивими і вітамінізованими, працюють кухарі Ключка Алла Анатоліївна і Завізіон Тетяна Олександрівна

Пральня – Завізіон Інна Миколаївна.

.Завизион Инна Николаевна У пральні, де працює Завізіон Інна Миколаївна - царство чистоти і свіжості

Кастелянша - Кисельова Марина Іванівна.
Завізіон Анатолій Семенович - майстер на всі руки - все зуміє полагодити, змайструвати, налагодити.
Двірник - Головін Віктор Костянтинович. Це завдяки його праці ми вранці йдемо по розчищених від листя та снігу доріжках, а дерева й чагарники акуратно підстрижені.
Сторожа - Завізіон Антон Анатолійович, Ключка Вадим Сергійович, Зозуля Євгеній Григорович.