Правила прийому дітей

Які документи необхідно мати батькам?
Для зарахування дитини до дошкільного закладу необхідні такі документи: 1. Заява щодо зарахування дитини до дошкільного закладу від батьків або осіб, що їх замінюють. 2. Копія свідоцтва про народження дитини. 3. Виписка з медичної карти, карта профілактичних щеплень (форма 63). 4. Довідка з дитячої поліклініки про стан здоров'я дитини.
Що потрібно зробити батькам перед надходженням в наш садок?
Батьки повинні заповнити всі необхідні анкети, внести повністю всю необхідну інформацію про особливості харчування і життєдіяльності дитини, особливості характеру, і т.д. для ознайомлення вихователя з інформацією перед тим, як дитина потрапить у групу.
Також батькам необхідно ознайомитися з Пам'яткою для батьків в нашому садку, познайомитися з майбутнім вихователем дитини і отримати консультацію про особливості періоду адаптації дитини до дитячого садка.
До початку занять батькам разом з дитиною необхідно призначити зустріч і відвідати нашого дитячого психолога в садку.
Згідно зі списком необхідних речей до кожної вікової групи, зібрати дитину до садочка.
Як оплачується харчування дитини?
Оплата вноситься в банк по квитанції до 10 числа за місяць на перед
Перерахунок оплаченої квитанції з причин хвороби дитини здійснюється в наступному місяці
Батьки пред'являють оплачену квитанцію вихователю
Пільгова оплата за дошкільну установу надається після подачі завідуючої дошкільного закладу відповідних документів на пільги. Перерахунок відбувається з моменту подачі документів
У разі відсутності дитини в дошкільному закладі батьки повинні прійдті за квитанцією і оплатити її, повідомивши про це вихователю.
Витяг з «Положення про дошкільний навчальний заклад» від 12.03.2003 № 305
Правила прийому дітей до дошкільного навчального закладу.
Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження дитини.
Під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу, керівник зобов’язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють, із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.
Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. Комплектування групи за віком передбачає перебування в ній дітей однакового віку.
Групи комплектуються відповідно до нормативів наповнюваності, санітарно-гігієнічних норм і правил утримання дітей у дошкільних навчальних закладах з урахуванням побажань батьків або осіб, які їх замінюють.
Засновник (власник) може встановлювати меншу від нормативів наповнюваність груп дітьми у дошкільному навчальному закладі.
Переведення дітей з однієї вікової групи до іншої, формування новостворених груп здійснюється наприкінці навчального року (квітень-травень).
За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).
Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу може здійснюватися: за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють; на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі; у разі несплати батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини.
Порядок прийому, відрахування та збереження за дитиною місця у дошкільному навчальному закладі приватної форми власності визначається власником.