Зупинити насильство

про проведену роботу дошкільного навчального закладу №115

Дошкільний навчальний заклад №115 інформує, що на виконання листа Департаменту освіти Харківської міської ради від 19.02.2013 №396,  листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 05.02.2013 №1/9-74 «Зупинити насилля над дітьми», в закладі були проведені наступні заходи:

№з/п

Виконання

1

Ознайомити працівників закладу  з листом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 05.02.2013 №1/9-74 «Зупинити насилля над дітьми».

1. Питання розглядалося на нараді при завідувачу ( протокол №6 від 20.02.2013)

2

Внести до Правил внутрішнього розпорядку, виконання яких є обов’язковим для кожного працівника, вимоги  щодо дотримання професійної етики.

2. Вимоги  щодо дотримання професійної етики внесені до Правил внутрішнього розпорядку.

3

Розробити додатки, до яких включити етичні норми діяльності, моральні принципи та правила професійної поведінки працівників.

3. Додатки, до яких включені етичні норми діяльності, моральні принципи та правила професійної поведінки працівників розроблені та ознайомлені працівниками закладу під підпис.

4

Включити питання «Насильство та жорстоке поводження дорослих з дітьми» до педагогічної ради

2. Питання розглядалося на педагогічній раді (протокол №3 від 21.02.2013)

5

Провести консультації з батьками на теми: « Реалізація права дитини на здоров’я в дошкільному закладі та сім’ї», «Як захистити права дитини».

5. Консультації з батьками проведені вихователями всіх вікових груп

6

Тримати на контролі виконання заходів щодо правового виховання та охорони життя та здоров’я дітей.

6. Питання знаходиться на постійному контролю.